Afrika
- Egypt
- Keňa
- Madagaskar
- Maroko
Amerika
- Brazílie
- Kostarika
- Kuba
- Nikaragua
- Panama
- Peru
- Spojené státy americké
Asie
- Bali
- Čína
- Indie
- Indonésie
- Izrael
- Jordánsko
- Kambodža
- Kyrgyzstán
- Laos
- Libanon
- Malajsie
- Maledivy
- Mongolsko
- Myanmar
- Nepál
- Omán
- Spojené arabské emiráty
- Srí Lanka
- Thajsko
- Turecko
Další oblasti
-- Alanya
-- Side
- Vietnam
Austrálie a Oceánie
- Nový Zéland
Evropa
- Albánie
- Anglie
- Arménie
- Belgie
Další oblasti
-- Brusel
- Bosna a Hercegovina
Další oblasti
-- Neum
- Bulharsko
- Černá Hora
- Česká republika
- Chorvatsko
- Dánsko
Další oblasti
-- Kodaň
- Estonsko
- Finsko
- Francie
- Gruzie
- Holandsko
- Irsko
- Island
- Itálie
- Kanárské ostrovy
- Kypr
- Litva
Další oblasti
-- Vilnius
- Lotyšsko
- Lucembursko
Další oblasti
-- Lucemburk
- Maďarsko
- Makedonie
Další oblasti
-- Skopje
- Malta
- Monako
Další oblasti
-- Monako
- Německo
- Nizozemí
Další oblasti
-- Amsterdam
- Norsko
- Pobaltí
- Pobaltské státy
- Polsko
- Portugalsko
Další oblasti
-- Madeira
- Rakousko
- Řecko
- Rumunsko
Další oblasti
-- Sibiu
- Rusko
- Slovensko
- Slovinsko
- Španělsko
- Středomoří
- Švédsko
- Švýcarsko
- Turecko
- Ukrajina
- Velká Británie
Další oblasti
-- Wales

Dovolená jako originální vánoční dárek

Prožijte letošní Vánoce v poklidu, bez nekonečných front v supermarketech a darujte pod stromeček zájezd z naší on-line nabídky. Dárek, který nezabere příliš místa, ale zaručeně potěší vaše blízké. Proč nesplnit sen prarodičům, rodičům, sourozencům, dětem nebo přátelům? Dovolená jako dárek je vhodná úplně pro každého. Darujete svým blízkým poznání, relaxaci, adrenalin, slunce, kulturní zážitky, gastronomické požitky, pláže, nádherné západy slunce i nová přátelství. Neváhejte nás kontaktovat a s výběrem vám rádi poradíme. A jakým typem zájezdu své blízké nejvíce potěšíte?

1. Lázeňské a wellness pobyty pro vaše nejbližší

Ideální dárek pro: kamarádku, partnera, rodiče, prarodiče
Oblíbené destinace: Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko
Ceny od:  4 223 Kč

Pokud jste již vyčerpali všechny své nápady a přemýšlíte, co k Vánocům letos, s wellness pobytem nemůžete šlápnout vedle. V nabídce najdete jak jednodenní a víkendové zájezdy, tak i týdenní pobyty. Kratší výlet ocení zaneprázdnění lidé, kteří potřebují dovolenou pro načerpání sil, ale nemají na ni příliš času. Podobný dárek je vhodný také pro obchodní partnery nebo jako příjemný bonus pro zaměstnance. Na delší pobyt můžete vyrazit se svou drahou polovičkou nebo udělat radost rodičům. Nejlepší lázeňské komplexy byste našli na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku a ve Slovinsku. V ceně bývá zahrnutý neomezený vstup do wellness centra, masáže, bazény a vířivky i skvělé jídlo. Jistě potěšíte také specializovaným zájezdem do termálních lázní, pivní koupelí, relaxací v solné jeskyni nebo masáží lávovými kameny.

2. Pohodové zájezdy pro seniory

Ideální dárek pro: babičku, dědečka
Oblíbené destinace: Česko, Slovensko, Rakousko, Švýcarsko
Ceny od: 7 690 Kč

Dárek pro babičku s dědečkem k Vánocům naleznete mezi klidněji laděnými zájezdy pro seniory. Zájezdy počítají s klienty staršími 50 let a většina z nich disponuje i dotovanou cenou. V rámci těchto zájezdů lze vyrazit do celého světa. Převládají zejména evropské destinace a státy, do kterých se lze snadno dostat. Program počítá s dopravou až na místo památek, dostatečným časem na přesuny i s odpočinkem. Mezi oblíbené destinace patří prosluněné Řecko, známé Chorvatsko, roztančené Španělsko nebo klasická Itálie. Vybírat můžete také z turistických zájezdů do slovenských, rakouských či švýcarských hor.

3. Do Evropy za poznáním

Ideální dárek pro: děti, sourozence, vnoučata, partnery
Oblíbené destinace: Anglie, Francie, Itálie
Ceny od: 2 107 Kč

Poznávací zájezdy jsou skvělým dárkem zejména pro mladé lidi, kteří mají touhu objevovat nové kraje a procvičit si cizí jazyky. Zájezdy do evropských destinací jsou vždy poskládány tak, aby měli jejich účastníci možnost poznat většinu nejzajímavějších míst dané země a zároveň trávili co nejméně času v autobuse. Perlou evropských měst stále zůstává Paříž s nezaměnitelnou Eiffelovou věží, gotickou katedrálou Notre Damme a zářící bazilikou Sacré-Coeur. Francie láká také na skvostné zámky na Loiře, tajuplnou Bretaň nebo prosluněnou Provence. Skvělá destinace pro kombinaci poznání a krásné přírody je Velká Británie. Londýn jako dějiště mnoha příběhů od alžbětinské Anglie po současný brexit vás provede nákupní ulicí Oxford Street, Sherlockovou Baker Street, okolo Buckinghamského paláce, Westminster Abbey a přes Tower Bridge až k vězení Tower. Z Londýna pak míří cesty do Walesu a divoké přírody Skotska. Zcestovalým známým pak jistě uděláte radost cestou do méně známého Irska, Albánie, Makedonie nebo do Skandinávie.

4. Zájezdy plné slunce, pláží, koktejlů a pohody

Ideální dárek pro: přátele, partnera, rodiče
Oblíbené destinace: Itálie, Řecko, Turecko, Egypt
Ceny od: 9 927 Kč

Jak potěšit své přátele? Vezměte je na dovolenou za sluncem. Skvělý dárek v podobě relaxace u moře ocení jistě také každý člen vaší rodiny. Vezměte dovolenou 2019 do svých rukou a překvapte celou rodinu dárkem pod stromečkem. Zájezdy k moři naleznete v nabídce od nejlevnějších za 9 927 korun až po ty nejluxusnější. Chorvatské,bulharské, italské, řecké, turecké, egyptské a další pláže čekají jen na vás.  Mnoho nabízených zájezdů na rok 2019 se ještě prodává v režimu levnějších first minute zájezdů. Vyberte skvělý dárek z pohodlí vašeho domova a můžete se těšit na rozzářené oči obdarovaných.

5. Exotické destinace, které by neměly zůstat pouze snem

Ideální dárek pro: rodiče
Oblíbené destinace: Karibik, Thajsko, Bali, Maledivy
Ceny od: 38 490 Kč

Mezi luxusní dárky patří dovolená ve vzdálenějších destinacích. Obdarujte někoho, na kom vám opravdu záleží exkluzivním zážitkem v podobě zaoceánské dovolené. Zážitek, který zde obdarovaní zažijí, však bude nevyčíslitelný. Proč se letos třeba nesložit na dlouho vysněný zájezd pro rodiče? Lákavé dálky jsou ideální pro dovolenou v zimních měsících, například na Karibských ostrovech, na Havaji, v Jižní Americe, v Jižní Asii nebo v Indonésii je po většinu roku velmi příjemné teplo. Cestovatelští začátečníci jistě uvítají přístupnost a příjemnou atmosféru Thajska. Pohodu, duchovní naladění a krásnou přírodu hledejte zase na Bali. Naopak naprostoodlišná kultura bude čekat obdarovaného v Japonsku. Milovníci zvířat by si neměli nechat ujít safari v Keni nebo Tanzánii. Jako splněný sen může pod stromečkem působit kombinace více destinací najednou spojené v okružní plavbě na lodi. Všechny zájezdy mají zajištěnou veškerou dopravu, ubytování i služby průvodce.

6. Adrenalin pro sportovní nadšence 

Ideální dárek pro: sportovní nadšence, partnera, kamarády
Oblíbené destinace: Rakousko, Německo, Francie, Itálie, Švýcarsko, Slovinsko
Ceny od: 890 Kč

Pokud máte doma sportovního nadšence, tak je tento dárek pro přítele nebo manžela jasnou volbou. Jednotlivé zájezdy se liší svým zaměřením a čím dál častěji jsou vyhledávané výpravy, které vyžadují sportovní zdatnost. Takové zájezdy se prodávají v rozmezí od stovek až do několik desítek tisíc korun, kdy cena záleží především na jejich náročnosti. Jedná se o dárek, který ocení spíše mladší generace. V zimě se vyráží zejména na lyžařské zájezdy do sousedního Slovenka, Rakouska a Německa nebo do nedalekých center ve Francii, Itálii a Švýcarsku. V létě pak vábí cyklistické zájezdy formou organizovaných přejezdů a poznání cizích zemí ze sedla kola. Některé potěší nejvíce treky a výšlapy do hor a jiní dají přednost náročnějším via ferratám. Vodním živlům zakupte vodácké zájezdy do některé ze surfařských oblastí nebo zájezd na raftech či kanoích. Mezi nejkrásnější v Evropě patří řeka Tara v Černé hoře a řeky Albánie i Slovinska. Adrenalin obdarovaným stoupne už jen při pohledu na zájezdy spojené s canyoningem a slaňováním. Suchozemce by naopak mohl nadchnout přechod pouště s karavanou velbloudů v Maroku.

Další články