Afrika
- Egypt
- Keňa
- Madagaskar
- Maroko
Amerika
- Brazílie
- Kostarika
- Kuba
- Nikaragua
- Panama
- Peru
- Spojené státy americké
Asie
- Bali
- Čína
- Indie
- Indonésie
- Izrael
- Jordánsko
- Kambodža
- Kyrgyzstán
- Laos
- Libanon
- Malajsie
- Maledivy
- Mongolsko
- Myanmar
- Nepál
- Omán
- Spojené arabské emiráty
- Srí Lanka
- Thajsko
- Turecko
Další oblasti
-- Alanya
-- Side
- Vietnam
Austrálie a Oceánie
- Nový Zéland
Evropa
- Albánie
- Anglie
- Arménie
- Belgie
Další oblasti
-- Brusel
- Bosna a Hercegovina
Další oblasti
-- Neum
- Bulharsko
- Černá Hora
- Česká republika
- Chorvatsko
- Dánsko
Další oblasti
-- Kodaň
- Estonsko
- Finsko
- Francie
- Gruzie
- Holandsko
- Irsko
- Island
- Itálie
- Kanárské ostrovy
- Kypr
- Litva
Další oblasti
-- Vilnius
- Lotyšsko
- Lucembursko
Další oblasti
-- Lucemburk
- Maďarsko
- Makedonie
Další oblasti
-- Skopje
- Malta
- Monako
Další oblasti
-- Monako
- Německo
- Nizozemí
Další oblasti
-- Amsterdam
- Norsko
- Pobaltí
- Pobaltské státy
- Polsko
- Portugalsko
Další oblasti
-- Madeira
- Rakousko
- Řecko
- Rumunsko
Další oblasti
-- Sibiu
- Rusko
- Slovensko
- Slovinsko
- Španělsko
- Středomoří
- Švédsko
- Švýcarsko
- Turecko
- Ukrajina
- Velká Británie
Další oblasti
-- Wales

Kam na dovolenou s dětmi?

Dovolená s dětmi se většinou odvíjí od jejich preferencí. Občas ani hory, tyrkysové moře, zábavné animační programy nebo kvalitní sjezdovky nestačí a chce to nějaké oživení. Zamiřte s dětmi do lokalit, kde se zároveň mohou vyřádit na adrenalinových atrakcích, namáhat si mozkové závity nad různými hlavolamy nebo se ponořit do tajemného podmořského světa. Stačí zabalit několik her na cestu, zvolit nejlepší způsob dopravy a vzhůru za dobrodružstvím. A to doslova. V současné době můžete vybírat z nepřeberného množství zájezdů pro děti, kde se rozhodně nebudete nudit ani vy.

Prodloužený víkend s dětmi může odstartovat skvělé léto

Pár volných dní stačí na návštěvu zábavních atrakcí v evropských zemích. Prozkoumejte nabídku zájezdů do zábavních parků v termínech Velikonoc, jarních prázdnin a státních svátků. Nenáročné cestování nabízí například zájezd do německého Legolandu. Tamní park se rozhodně neskládá pouze z kostiček a neuvěřitelných staveb z Lega, ale zažijete zde skvělou akci ve virtuální realitě, na horských drahách a letos nově i v Zemi faraonů. Nedaleko od českých hranic můžete zavítat také do zábavního parku pro všechny věkové kategorie EnergyLandia. Největší park na polském území leží pouze 126 km od našich hranic v obci Zator. Na obrovském území na vás čeká více než 60 horských i vodních atrakcí od těch nejodvážnějších v extreme zóně až po pohádkovou Bajkolandii pro nejmenší.

Pro děti
649 Kč

Delfinárium a ZOO v Norimberku

Hlavní atrakcí je delfinárium a delfíní laguna – systém šesti velkých jezer a bazénů. Pro návštěvníky je připraveno představení několikrát denně. . .
Termín od: 01.05.2020
Termín do: 02.05.2020
Počet nocí: 0
Více

Zájezdy pro děti po celé Evropě

Velkým snem většiny dětí bývá také návštěva Disneylandu. V Evropě se jim tento sen splní ve Francii na okraji Paříže. V magickém světě, kde zapomenete na realitu, můžete s dětmi najít Nema, pozdravit Mickey Mouse, objevit poklad Pirátů z Karibiku nebo si zahrát na Disneyovské prince a princezny. Některé zájezdy propojují návštěvu Disneylandu s krátkým poznáním francouzské metropole, případně fotopauzu u Eiffelovy věže, což by mohlo být pro děti časově přijatelné. Větší děti jistě zaujmou zábavní poklady na Britských ostrovech. Jednak je to skvělá příležitost, aby si procvičili angličtinu a jednak je Británie domovem Harryho Pottera. Dovolená s dětmi se tak může snadno proměnit v prozkoumávání Prasinek, vaření lektvarů a čekání na příjezd Bradavického expresu během tematických Harry Potter zájezdů. V Londýně a okolí nuda nehrozí. V Regent‘s Parku číhá přes 650 zvířat v rámci londýnské zoo, ve Windsoru možná nezahlédnete královnu, ale určitě tam můžete zavítat do tamního Legolandu nebo se projet až k vyhlášenému zábavnímu centru Drayton Manor.

Pobyty s dětmi ve víru barevných tobogánů

V rámci tematických parků se sice najde vždy nějaká vodní atrakce, ale máte-li doma vodního živla, porozhlédněte se po zájezdech do aquaparků. Mezi špičku zájezdů za vodní zábavou patří rozhodně německý aquapark Tropical Islands. Vodní svět vybudovaný v obrovském bývalém hangáru připomíná tropický ráj do nejmenších detailů. Zájezdy jsou stavěné tak, aby se dal park stihnout za jeden den, nebo si můžete naplno vychutnat všech atrakcí a přespat romanticky ve stanu na pláži. Mimo fontány, vířivky, osvětlené jeskyně, tobogány nebo dětské koutky nabízí aquapark také jedinečný výlet na balonu, odkud uvidíte celý areál. Skvěle vybavené akvaparky, jak pro odvážlivé surfaře na nejdivočejších tobogánech, tak i dětská brouzdaliště s hračkami pro ty nejmenší, bývají přidružené k minerálním i termálním evropským lázním. Relax pro sebe a vyžití pro děti tak jistě najdete ve slovenské Dunajské Stredě nebo v jedinečném vodním světě Tatralandia ve městě Liptovský Mikuláš. Nechte dětem svobodnou volbu, zda chtějí dobrodružství v tropickém ráji Tropical Paradise, zábavu ve Funparku nebo dobrodružství v komplexu Superfly. Voda má v parku příjemných 30˚C, takže na 26 tobogánech, ve 14 bazénech, na raftingovém tornádu nebo v minerální koupeli vydržíte s dětmi celý den. Skvělé zázemí nabízí také maďarské parky Aquaworld v Budapešti nebo tropický Aquaticum Debrecen.

Objevování exotické fauny během dovolené s dětmi

Život zvířat a obzvlášť těch exotičtějších děti fascinuje. Už jste navštívili snad všechny zoo v Čechách? Je na čase vyrazit do zahraničí. Nedaleko od nás leží jedna z nejmodernějších zoologických zahrad na světě. Obyvatelé zoo ve Vídni rozhodně stojí za několikahodinovou cestu. V zoo na vás i vaše děti čeká okolo 700 druhů zvířat. Největší pozornost přitahují dvě pandy velké z Číny, které v Evropě jen tak někde neuvidíte. Velmi nezvyklým obyvatelem zahrady je také australská koala. Vídeňská zoo fascinuje také nadstandardním zázemím, proto se můžete procházet tropickým skleníkem s orangutany, motýly i papoušky, zblízka si ve vodním tunelu prohlédnete korálový útes a ryby v podvodním tunelu a dostanete se i do nehostinných míst naší planety, kde žijí jen tučňáci a lachtani nebo lední medvědi. Zdá se vám, že jsou zde zvířata spokojenější než v jiných zahradách? Může za to krédo zoologická zahrada se šťastnými zvířátky, které se zde dodržuje. Příjemný den můžete zakončit piknikem v Schönbrunských zahradách, kde budou mít děti obrovský rozběh.

Jeden den v Norimberku strávíte obdivováním tamních památek anebo s sebou vezměte děti a zažijte nezapomenutelný čas v zoo s unikátním delfináriem. Dvakrát denně se zde odehrává milá show s cvičenými lachtany. V akci uvidíte také překrásné delfíny. Mimo připravené programy si můžete projít podzemní prostory akvária a obdivovat přes sklo delfíny, lachtany i kapustňáky zblízka. Při odjezdu se vám ani nebude chtít věřit, že jste se právě nebyli potápět. V okolní zoologické zahradě nechybí samozřejmě ani další zvířata jako nosorožci, velbloudi, žirafy nebo gorily.

Venkovní teploty pomalu ale jistě stoupají. Zájezdy do magických koutů Evropy nabízí čím dál více termínů. Je na čase naplánovat rodinný výlet.

Další články