Afrika
- Egypt
- Keňa
- Madagaskar
- Maroko
Amerika
- Brazílie
- Kostarika
- Kuba
- Nikaragua
- Panama
- Peru
- Spojené státy americké
Asie
- Bali
- Čína
- Indie
- Indonésie
- Izrael
- Jordánsko
- Kambodža
- Kyrgyzstán
- Laos
- Libanon
- Malajsie
- Maledivy
- Mongolsko
- Myanmar
- Nepál
- Omán
- Spojené arabské emiráty
- Srí Lanka
- Thajsko
- Turecko
Další oblasti
-- Alanya
-- Side
- Vietnam
Austrálie a Oceánie
- Nový Zéland
Evropa
- Albánie
- Anglie
- Arménie
- Belgie
Další oblasti
-- Brusel
- Bosna a Hercegovina
Další oblasti
-- Neum
- Bulharsko
- Černá Hora
- Česká republika
- Chorvatsko
- Dánsko
Další oblasti
-- Kodaň
- Estonsko
- Finsko
- Francie
- Gruzie
- Holandsko
- Irsko
- Island
- Itálie
- Kanárské ostrovy
- Kypr
- Litva
Další oblasti
-- Vilnius
- Lotyšsko
- Lucembursko
Další oblasti
-- Lucemburk
- Maďarsko
- Makedonie
Další oblasti
-- Skopje
- Malta
- Monako
Další oblasti
-- Monako
- Německo
- Nizozemí
Další oblasti
-- Amsterdam
- Norsko
- Pobaltí
- Pobaltské státy
- Polsko
- Portugalsko
Další oblasti
-- Madeira
- Rakousko
- Řecko
- Rumunsko
Další oblasti
-- Sibiu
- Rusko
- Slovensko
- Slovinsko
- Španělsko
- Středomoří
- Švédsko
- Švýcarsko
- Turecko
- Ukrajina
- Velká Británie
Další oblasti
-- Wales

Oslavte letošní Silvestr stylově v zahraničí

S rozsvícenou vánoční výzdobou, mikulášskými dobrotami za výlohami obchodů, slavnostní atmosférou a všudypřítomným shonem lidí se nám blíží konec roku. Oslavte příchod nového roku netradičně. Silvestrovské pobyty v zahraničí patří posledních pár let mezi oblíbené typy zájezdů. Konec roku můžete strávit s přáteli u moře a půlnoční odpočítávání i přípitek prožít ve skvělé atmosféře na pláži. Příznivce sněhu a lyžování lákají spíše silvestrovské pobyty na horách. Probuďte se do nového roku tváří v tvář horským velikánům a novoroční předsevzetí hned získá jinou váhu. Pokud víte, jak si silvestrovskou party pořádně užít, zapojte se do velkolepých oslav pod monumenty velkoměst a prožijte neskutečnou energii v klubech okolo centra.

Silvestrovské zájezdy v pohodovém rytmu

Zasloužený odpočinek po vánočním shonu na vás čeká v příjemných maďarských či slovenských lázních. Lázeňská městečka jsou ve vánočním čase krásně vyzdobená, a po zimní procházce na vás bude rovnou čekat vyhřátá sauna či termální bazén. Silvestrovské pobyty nabízí veškeré výhody wellness zájezdů, obohacené o slavnostní večírek s živou hudbou, občerstvením, přípitkem a půlnočním ohňostrojem. Oddejte se na pár dní relaxaci v termálních bazénech, perličkovým masážím a odpočinku v sauně. Většina hotelů má k dispozici také aquapark, kde si užijete s rodinou či přáteli jízdu na divokých řekách, skluzavky, tobogány i průzkum tajuplných jeskyní se světelnými efekty. Ideální příležitost, jak si užít příchod nového roku a zároveň udělat něco pro své zdraví.

Propojit Silvestr s poznáním a romantikou

Vždycky jste snili o tom, že jednou poznáte Řím, Paříž, Londýn, Vídeň, Benátky nebo Barcelonu? Stihněte to ještě letos a oslavte Silvestr v některé z evropských metropolí. Ať už znáte většinu tamních uliček nazpaměť nebo se na slavných místech ocitnete poprvé, pokaždé vás něčím překvapí, obzvláště ve vánočním kabátě. Silvestrovské zájezdy vás vezmou na nejnavštěvovanější místa a budete si moct dopřát oslavy v plném proudu v centru města. Silvestr v zahraničí můžete strávit přesně podle vašich představ – rovnou skočit do víru ohňostrojů a tance nebo si nechat pár dní na poznávání památek. Návštěva Louvre, Vítězného oblouku i zámku Versailles může být korunovaná půlnočním rozsvícením Eiffelovky a bujarými oslavami v ulicích Paříže. Ve stylu klasické hudby a večerních šatů se slaví ve Vídni. Pokud se nedostanete na Grand Ball v Hofburgu, stále se můžete kochat překrásnou výzdobou ulic, pochutnat si na svařeném víně a těšit se na půlnoční ohňostroj. Pečlivě připravenou show hostí každoročně Londýn, který zakomponuje do ohňostroje také památky v okolí Westminsterského paláce. Z centra Barcelony se druhý den snadno přesunete k moři a v Římě si nemůžete přát lepší kulisu než starověké koloseum.

Nejdivočejší oslavy zažijete v Berlíně nebo v Amsterodamu

Skvělými silvestrovskými party je proslulé hlavní město našich sousedů – Berlín. V centru zažijete nejen obrovské ohňostroje a četné laserové show, ale také živé koncerty a party stany od Brandenburské brány až k Vítěznému sloupu. Půlnočním ohňostrojem oslavy zdaleka nekončí, v tu dobu se otevírají četné taneční kluby a zábava se přesouvá dovnitř. Na nekonečné party vás přivítá skotská metropole Edinburgh. Oslavy konce roku zde začínají již 30. prosince a pokračuje se ještě 1. ledna. Cestu vám ozáří ohromné ohňostroje, průvody s loučemi, skvělé pouliční stage i koupání tamních otužilců v ledové řece. Celou noc protančíte s přáteli (nebo náhodnými kolemjdoucími) v ulicích Amsterodamu. Kluby s živou muzikou a záplavou drinků jsou v provozu celou noc. Těmto vyhlášeným městům mohou konkurovat už snad jen dánská Kodaň, irský Dublin či polská Varšava.

Silvestrovské pobyty u moře a na horách

Silvestrovské zájezdy vás mohou vzít kousek za hranice do překrásných hor anebo naopak hodně daleko za sluncem a exotikou. Proč se nevydat hned po vánočních svátcích na bílé svahy rakouských, slovinských, italských, francouzských nebo slovenských hor? Skvěle zařízené hotely, mnoho kilometrů upravených sjezdovek, ochutnávka tamních specialit a připravený silvestrovský program vás dokonale naladí do formy na rok 2019. Půlnoční vyhlídky ze sjezdovek do ozářeného údolí, plavba po Bodamském jezeře nebo pohled na Štrbské pleso patří k hitům letošní sezóny. Zima sotva začala a vy už se nemůžete dočkat léta? Zapomeňte na hory a leťte přivítat nový rok do teplých krajin. Využijte odletů již od 28.12. a uzavřete pouť rokem 2018 na jedné z krásných pláží Dubaje, Egypta nebo Kanárských ostrovů. Oslavte Nový rok dříve než ostatní pod palmami na Maledivách, v Thajsku či na Mauriciu. A proč nezůstat v pozemském ráji rovnou celé Vánoce?

Ať už se rozhodnete Silvestr pořádně oslavit anebo spíše užít na poklidné vlně, přejeme vám, ať jsou první kroky v roce 2019 co nejšťastnější.

Další články